ПРАКТИКА З ВИГОТОВЛЕННЯ МУЛЬТИМЕДІЙНИХ ЗАСОБІВ НАВЧАННЯ

З 13 листопада 2017 року розпочалася практика з виготовлення мультимедійних засобів навчання для студентів IV курсу напряму підготовки 6.040302 Інформатика. Мета даної практики: оволодіння студентами теоретичними знаннями і практичними навичками використання мультимедійних засобів, виховання інформаційної культури, вивчення перспективних напрямів у підборі та створенні мультимедійного продукту; освоєння сучасних і перспективних пакетів прикладних програм, проблемно-орієнтованих систем, а також використання програмних засобів для обробки різних фото, відео та звуку.

Завдяки даній практиці студенти ознайомляться з вимогами до мультимедійних навчальних засобів, різними програмами для створення мультимедійних засобів, on-line сервісами для створення та розміщення окремих елементів мультимедійних засобів або їх в цілому, вимогами до апаратної та програмної складової ПК, технологіями мультимедіа, видами комп’ютерної графіки, анімації, теоретичними матеріалами розробників on-line сервісів та програмного забезпечення для створення, розміщення та надання доступу до мультимедійних засобів, правилами підготовки та створення проектів.