Участь у форумі компанії Microsoft

30 листопада 2017 року студенти 43 б групи факультету фізики, математики та інформатики взяли дистанційну участь у форумі компанії Microsoft, який присвячений цифровій трансформації суспільства.

Під час роботи форуму були анонсовані нові можливості office 365, розглянуті питання безпеки операційної системи Windows 10. Значна частина питань була пов’язана з перспективами переходу як для комерційних так і для державних установ на хмарні технології, зокрема, гібридні, побудовані на Azure та Azure Stack.

Для студентів нашого факультету даний форум був цікавим, оскільки вони в курсі «Сучасні мережні технології» знайомляться з платформою Microsoft Azure, а з виступів доповідачів – мали можливість зрозуміти, в якому напрямку буде розвиватися платформа та інші технології Microsoft.