Міжвузівський науковий онлайн-семінар «Психологічний вплив засобів масової комунікації на свідомість людини»

30 листопада 2017 року студенти факультету фізики, математики та інформатики: Бордіяну Ян, Джога Дмитро, Кагал Олександр та Стриженюк Сергій взяли участь у роботі міжвузівського наукового онлайн-семінару «Психологічний вплив засобів масової комунікації на свідомість людини». Організатор заходу – Комунальний вищий навчальний заклад «Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т. Г. Шевченка.

Конференція пройшла на високому науково-методичному рівні. Наші студенти засвідчили актуальність обговорюваних проблем, пропоновані шляхи вирішення яких, сподіваємось, стануть поштовхом до активного впровадження їх у сучасне освітнє середовище. За підсумками конференції учасники отримали сертифікати, що засвідчували їх участь у конференції.