СУЇЦИДАЛЬНА ПОВЕДІНКА ПІДЛІТКІВ: ЯК ЗАПОБІГТИ БІДІ

За статистикою, за останні десятиліття число підліткових суїцидів значно зросло, а опитування показують, що суїцидальні думки виникають приблизно у 30% підлітків. Що можуть зробити близькі, щоб запобігти суїцидальній поведінці підлітка? З такою метою студенти 13 групи факультету фізики, математики та інформатики на чолі з куратором Лесею Паршуковою провели виховний захід «Суїцидальна поведінка підлітків: як запобігти біді» на який було запрошено практичного психолога університету Катерину Стрільчук.

Зустріч пройшла у жвавому спілкуванні, де було наголошено, що все найважливіше, що відбувається в житті підлітка, пов’язано зі спілкуванням з однолітками: дружба, перше кохання, пізнання себе, розвиток світогляду, самоствердження й усвідомлення своєї ролі і статусу. Навчання і відносини з батьками неминуче відсуваються на другий план. Катерина Іванівна означила причини суїцидальної поведінки підлітків та наголосила на методах профілактики підліткового суїциду. Зустріч була цікавою, змістовною та актуальною.