І ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ПРОГРАМУВАННЯ

13 квітня 2019 року на базі факультету фізики, математики та інформатики буде проходити І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування (відбіркова олімпіада командної студентської першості світу з програмування ACM-ACPC).

У структурі Олімпіади передбачений Шкільний дивізіон для учнів 7-11 класів закладів загальної середньої освіти, учнів професійно-технічних навчальних закладів та закладів фахової передвищої освіти.

Команди складаються з трьох студентів (учнів) і можуть включати запасного учасника з правом заміни будь-якого учасника команди. Можлива участь збірних команд, за узгодженням керівників відповідних навчальних закладів. Команди Шкільного дивізіону змагатимуться разом з командами студентів, але підсумки їх виступу підбиватимуться в окремому заліку.

Запрошуємо команди від навчальних закладів Черкаської області для участі в І етапі Олімпіади. Адреса базового ЗВО: 20300, м. Умань, вул. Садова, 2, факультет фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Детальніше про Міжнародну студентську олімпіаду з програмування можна дізнатися на сайті ACM ICPC: http://icpc.baylor.edu/. Положення про Всеукраїнську студентську олімпіаду з програмування можна завантажити із сайту http://icpc.org.ua/ , розділ «Документи».