21 березня 2019 року викладачем-стажистом кафедри інформатики і ІКТ Василем Костогризом було проведено відкрите лабораторне заняття з дисципліни «Сучасні мережні технології» для студентів ІІІ курсу на тему: «Віртуальні машини. NAT».
При виконанні лабораторної роботи студенти навчилися створювати та налаштовувати віртуальні машини у додатку VMware Workstation Pro,а також ознайомились із механізмом зміни мережної адреси в заголовках IP датаграм – NAT.
Студенти з цікавістю вивчали новий матеріал та виконували індивідуальні завдання.