Викладачі кафедри взяли участь в Міжнародній науково-практичній конференції

17-18 грудня 2020 року викладачі кафедри інформатики і ІКТ Марія Медведєва, Віра Колмакова, Інна Криворучко, Максим Ковтанюк взяли участь в Міжнародній науково-практичній конференції «ЄВРОПЕЙСЬКІ ЦІННОСТІ РІЗНОМАНІТТЯ ТА ІНКЛЮЗІЇ В ОСВІТІ», що проходила у рамках імплементації проєкту напряму Жана Монне «Європейські цінності різноманіття та інклюзії для сталого розвитку».

На конференції було обговорено ряд нагальних питань:

• «Інклюзивна освіта як інструмент соціальних інновацій: європейський досвід»;
  • «Різноманіття та інклюзія в європейській освіті»;
  • «Розвиток соціальної відповідальності в умовах пандемії» тощо.

Окрім доповідей та секційних засідань в рамках конференції було проведено навчальні курси (2 віртуальні навчальні класи, вебінар, тренінг та воркшоп).Раїса Кравченко поділилася надбаннями грамадської організації щодо написання текстів спрощенною мовою, а Петро Крайник розповів про цінності в межах проєктів Жана Монне.

Конференція пройшла в дружній, позитивній атмосфері.