Конкурс “Розробка бренду Черкаської області”

Департаментом регіонального розвитку облдержадміністрації ініційовано процес розробки бренду Черкаської області. Конкурс розпочнеться 20 листопада і триватиме до 6 грудня 2019 року (включно). Варіант слогану повинен:  бути коротким, не більше 4-х слів; характеризувати регіон, передавати харизму Черкащини та розкривати її невідомі, цікаві, оригінальні сторони; легко запам’ятовуватися; Read More …

Відбулася навчальна (технологічна) практика

З 15 жовтня по 3 листопада 2019 року студенти 43, 43а та 43б груп спеціальності 014.09 Середня освіта (Інформатика) факультету фізики математики та інформатики проходили навчальну (технологічну) практику в комп’ютерних лабораторіях кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій та інформаційно-обчислювальному центрі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Read More …

ОСІНЬ – НАЙКРАЩИЙ ЧАС ДЛЯ ПРОГУЛЯНОК І ВІДПОЧИНКУ

Осінь – це надзвичайна, чарівна і казкова пора року. Вона відблискує усюди своїм золотавим убранням, застилаючи всі доріжки сонячним листям. Це час коли відходить спекотне літнє сонце, але на зміну йому ще не прийшов зимовий холод.

ВІДБУВСЯ МІЖКАФЕДРАЛЬНИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «ТЕХНОЛОГІЇ ДОПОВНЕНОЇ РЕАЛЬНОСТІ У ПІДГОТОВЦІ ФАХІВЦІВ»

16 жовтня 2019 року на базі кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій відбувся науково-методичний семінар «Технології доповненої реальності у підготовці фахівців». В рамках семінару Тетяна Бондаренко та Максим Ковтанюк розповіли про доцільність застосування в освітньому процесі технологій доповненої реальності.

СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ ВІДВІДАЛИ УМАНСЬКИЙ МУЗЕЙ ОСВІТИ

Студенти факультету фізики, математики та інформатики на чолі з куратором Бондаренко Тетяною Володимирівною здійснили цікаву подорож до музею освіти Уманщини, який розташований на території Уманського міського Будинку учителя.

ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З ТЕХНОЛОГІЙ РОЗРОБКИ ВЕБ-ДОДАТКІВ

5 вересня 2019 р. відкрите заняття з дисципліни “Технології розробки веб-додатків” проведено доцентом кафедри інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій Галиною Ткачук . Заняття відвідали завідувач кафедри Марія Медведєва, старший викладач Віра Колмакова, викладачі Інна Криворучко та Максим Ковтанюк.

ВИЗНАЧНІ ДАТИ В ІСТОРІЇ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

12 серпня 1981 року корпорація IBM оголосила про створення свого першого персонального комп’ютера, названого IBM 5150 Personal Computer, або скорочено IBM PC. IBM PC (Personal Computer) – платформа персональних комп’ютерів, започаткована у серпні 1981 року фірмою IBM моделлю IBM 5150, загально відомою виключно як IBM PC.

ВИДАТНІ УКРАЇНЦІ В ІСТОРІЇ РОЗВИТКУ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

11 серпня 2019 року виповнюється  69 років від дня народження Стіва Возняка (1950), американського розробника комп’ютерних технологій, інженера-електронщика і програміста, конструктора одного з перших персональних комп’ютерів у світі, співзасновника, разом із Стівом Джобсом і Рональдом Уейном, американської корпорації Apple (1976). Батьки Стівена Возняка українські емігранти з Буковини, Read More …

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ КАФЕДРИ ЯК ПРІОРИТЕТНИЙ НАПРЯМ ЇЇ РОЗВИТКУ

Наукова діяльність професорсько-викладацького складу кафедри є одним із головних чинників її розвитку. Тому викладачі кафедри інформатики та ІКТ працюють та розширюють наукові горизонти не тільки в період навчання студентів, але й під час активної вступної кампанії.

ІКТ у підготовці фахівців

Важливим є те, щоб викладач був гарними спеціалістами у предметній області, яку він викладає, постійно розвивався та підвищував свій рівень активності на заняттях. Тільки той, хто сам постійно йде вперед, може вести за собою студентів та надати їм необхідні знання, яких сьогодні потребує ринок праці.