Викладачі кафедри взяли участь у вебінарі «Використання Minecraft: Education Edition як інструменту для проєктної діяльності в навчанні. Міжнародний STEM-чемпіонат з Minecraft: EE»

10 березня 2021 року викладачі кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій Марія Медведєва та Інна Криворучко взяли участь у вебінарі «Використання Minecraft: Education Edition як інструменту для проєктної діяльності в навчанні. Міжнародний STEM-чемпіонат з Minecraft: EE», організаторами якого стали: ТОВ «Інноваційні Освітні Рішення», ГО «Міжнародна Організація «Інноваційні Освітні Технології»», за сприяння ТОВ «Майкрософт Україна».

Під час вебінару спікерка Любов Філатова – методистка та викладачка STEM школи Inventor, розробниця навчальних курсів на базі Minecraft: Education Edition, MIE Trainer Academy:

• презентувала освітні можливості Minecraft: EE;
  • розказала про філософію Minecraft: EE – шість принципів ігрового навчання;
  • представила інструменти, які допоможуть у проведенні занять у середовищі Minecraft: Education Edition;
  • розповіла анонс Міжнародного STEM-чемпіонату з Minecraft: EE.

Вебінар пройшов в хорошій атмосфері.