КОНКУРС ПІДРУЧНИКІВ, НАВЧАЛЬНИХ ПОСІБНИКІВ ТА МОНОГРАФІЙ

У зв’язку із проведенням «КОНКУРСУ підручників, навчальних посібників та монографій» на факультеті фізики, математики та інформатики було створено комісію у складі: голова комісії: Галина Ткачук (заступник декана з наукової роботи), члени комісії: Михайло Дудик (професор кафедри фізики та інтегративних технологій навчання природничих наук), Медведєва Марія (завідувач кафедрою інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій), Поліщук Тетяна (завідувач кафедрою вищої математики та методики навчання математики).

Для участі у Конкурсі було подано навчальні посібники , які підготовлено як окремим автором, так і авторськими колективами, а також монографії з актуальних напрямів методики навчання.

Комісія здійснила рейтингову оцінку поданих до І туру конкурсних матеріалів та винесла рішення щодо наступних позицій:

У номінації  «Кращий навчальний посібник» було рекомендовано посібники:

–       Жмурко О.І., Охріменко Т.О. Олімпіади з програмування. Прості задачі : навч. посіб. Умань : Візаві, 2020. 298 с.