Нагородження працівників кафедри до Дня працівника освіти

Напередодні Дня працівника освіти на базі  Інституту природничо-математичної та технологічної освіти відбувся святковий концерт. Студенти факультетів підготували для викладачів та працівників привітання у вигляді цікавих та оригінальних виступів, а директор Інституту Коберник Олександр Миколайович відмітив сумлінних працівників словами подяки та почесними грамотами.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Серед працівників кафедри інформатики та ІКТ були відзначені доцент кафедри Стеценко Володимир Петрович, старший викладач Паршукова Леся Миколаївна та старший лаборант Ярова Марина Олександрівна.

DSC_3415

Колектив кафедри також приєднується до привітань та бажає Вам, шановні наші колеги, успіхів у подальшій роботі, натхнення та професійного зросту.

DSC_3371