ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ У 2021-2022 Н.Р.

13 вересня 2021 року відбулось перше засідання Ради молодих науковців факультету фізики, математики та інформатики в 2021-2022 навчальному році.

З вітальним словом до науковців звернулася Тетяна Махомета, декан факультету фізики, математики та інформатики, доцент, яка привітала з початком навчального року та побажала реалізації всіх планів і задумів, впевненості у своїх силах та успіхів в науковій діяльності.

Голова Ради молодих науковців факультету, доцент Ірина Тягай проінформувала про план засідання:

1) План роботи Ради молодих науковців факультету фізики, математики та інформатики на 2021-2022 н.р.;

2) Перерозподіл обов’язків Ради;

3) Оновлення інформації на сайті факультету;

4) Участь в наукових заходах різних рівнів.

Засідання пройшло в теплій та доброзичливій обстановці. Бажаємо молодим науковцям сил, енергії та наснаги у всіх наукових починаннях!