ЗУСТРІЧ АДМІНІСТРАЦІЇ І ВИКЛАДАЦЬКОГО КОЛЕКТИВУ ІЗ ЗДОБУВАЧАМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ І КУРСУ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

27 вересня 2021 року на факультеті фізики, математики та інформатики відбулась зустріч адміністрації і викладацького колективу із здобувачами вищої освіти І курсу заочної форми навчання ОС «молодший бакалавр», «бакалавр», «магістр».

Мета зустрічі налагодження ефективної організації освітнього процесу під час настановчої сесії. Адже головними чинниками якісної організації освітнього процесу є вчасний і достовірний обмін інформацією зі студентами; їх мотивація до навчання; узгодження спільних дій; зворотний зв’язок між викладачами і студентами.

У процесі зустрічі учасники освітнього процесу були належним чином проінформовані із специфікою дистанційної форми організації освітнього процесу, термінами проходження сесії і розкладом занять, інформаційними ресурсами університету, обговорено можливості й способи обміну інформацією, організації спільної освітньої діяльності.