ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ІІ І ІІІ КУРСІВ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

27 вересня 2021 року відбулася онлайн-зустріч здобувачів вищої освіти ІІ і ІІІ курсів заочної форми навчання факультету фізики, математики та інформатики щодо організації і проведення зимової заліково-екзаменаційної сесії у дистанційному форматі.

Перед здобувачами із вступним словом виступила декан факультету кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Махомета. Заступник декана з навчальної роботи кандидат педагогічних наук, доцент Марина Декарчук ознайомила учасників зустрічі з особливостями організації освітнього процесу у 2021-2022 н.р., переліком дисциплін, які винесені на сесію, розкладом занять. Заступник декана з дистанційної освіти Сергій Паршуков відповів на питання, що стосувались роботи інформаційно-освітнього середовища для студентів очної і заочної (дистанційної) форм навчання УДПУ.

Бажаємо студентам – заочникам успіхів у навчальному році!