ВІТАЄМО ВИКЛАДАЧІВ ФФМІ З ОТРИМАННЯМ НАГОРОД

01 жовтня 2021 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулися урочистості до Дня працівників освіти.

З вітальним словом виступив ректор університету, професор Олександр Безлюдний, який привітав професорсько-викладацький склад з прийдешнім професійним святом.

Під час урочистостей відбулося нагородження науково-педагогічних працівників університету грамотами та подяками за активну громадську позицію, сумлінне виконання професійних обов’язків та з нагоди Дня працівника освіти.

Почесною грамотою Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації нагороджено декана факультету фізики, математики та інформатики, доцента Тетяну Махомету та грамотою Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини нагороджено викладача-стажиста кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій Інну Криворучко.

Вітаємо наших колег та бажаємо не зупинятись на досягнутому, оптимізму та наснаги в роботі.