ПОДОРОЖ ПО ЗОРЯНОМУ НЕБУ

Численні вогні вуличного освітлення істотно зменшують блиск небесних світил, люди позбавлені можливості бачити зірки в усій їх красі. Якщо ж хочеться поспостерігати за зірками і планетами, побачити і запам’ятати розташування відомих сузір’їв, дізнатися багато цікавих фактів про наших найближчих і далеких сусідів по Галактиці – слід відправлятися в навчально-виховний центр «Планетарій» на факультеті фізики, математики та інформатики.

23 вересня 2021 року студенти 1-2 курсу факультету фізики, математики та інформатики відвідали навчально-виховний центр «Планетарій» та здійснили незабутню подорож по зоряному небу, занурились  у дивовижні зорепади і помандрували по віддалених куточках нашої Галактики.

Студентам сподобалась екскурсія, адже викладач кафедри фізики та інтегративних технологій навчання природничих наук Олександр Підгорний провів цікаву, пізнавальну та веселу екскурсію.