УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ ФАКУЛЬТЕТУ У МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ ОНЛАЙН КОНФЕРЕНЦІЇ «НАУКОВА ОСВІТА: ТРАДИЦІЯ І СУЧАСНІСТЬ»

28 жовтня викладачі факультету фізики, математики та інформатики взяли активну участь у Міжнародній науково-практичній онлайн конференції «Наукова освіта: традиція і сучасність»

Організаторами заходу виступили: НЦ «Мала академія наук України», Інститут обдарованої дитини НАПН України, Київський університет банківської справи, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київський академічний університет.

Мета конференції: обмін знаннями та досвідом між теоретиками і практиками щодо соціально-культурних та методологічних проблем, що виникають у зв’язку з імплементацією принципів наукової освіти у вітчизняній системі початкової та середньої освіти.

Наукова тематика конференції охоплювала такі проблеми:

• світові тренди наукової освіти в сучасному суспільстві;
  • місце та значення науки для освіти інформаційного світу;
  • дискурс наукової освіти: принципи, вихідні ідеї, межі;
  • нігілізм сцієнтизму vs гуманізм освіти: ціна і цінності наукової освіти;
  • чи може освіта бути науковою в умовах пандемії?;
  • «спільнота дослідників» як фундаментальний принцип розвитку наукової освіти;
  • яка освіта потрібна для формування творчого мислення?

На пленарному засіданні виступила Леся Паршукова з доповіддю «Формування творчого мислення у школярів на уроках інформатики».

Конференція зібрала широке представництво науковців, вчителів-практиків. Тематика виступів жваво обговорювалася. Учасники конференції подякували організаторам за актуальну тематику конференції і набутий досвід.