ВІДБУЛАСЬ ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ «РОЗВ’ЯЗУВАННЯ ЗАДАЧ З МАТЕМАТИКИ ЗА ДОПОМОГОЮ МОВ ПРОГРАМУВАННЯ»

29 жовтня 2021 року доктором педагогічних наук, професором, професором кафедри інженерії програмного забезпечення Державного університету «Житомирська політехніка» Тетяною Вакалюк було проведено гостьову лекцію для здобувачів вищої освіти факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини ОПП «Середня освіта (Інформатика)» ОС «Бакалавр» та «Магістр».

У межах лекційного заняття на тему «Розв’язування задач з математики за допомогою мов програмування» здобувачі розглянули загальний алгоритм розв’язування задач з програмування, ознайомились з видами програмних помилок та шляхами їх усунення.

Тетяна Анатоліївна акцентувала увагу на прикладах розв’язування задач алгебри та геометрії за допомогою мови програмування С.

Наприкінці заняття лектор дала відповіді на всі запитання здобувачів освіти. Лекційне заняття відбулося в теплій, дружній атмосфері.

Дякуємо Тетяні Анатоліївні за цікаву інформацію та  співпрацю.