Перемога у Міжнародному конкурсі із Web-дизайну та комп’ютерної графіки!

У вересні 2021 року проходив Міжнародний відкритий конкурс із Web-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів та учнів ВНЗ, організатором якого є Вінницький національний технічний університет.

Тема графічного завдання полягала в розробці графічної ілюстрації – «Олімпійські види спорту».

У своїх роботах учасники відтворити яскраві спортивні змагання, відомих спортсменів, спортивну атрибутику, Олімпійські види спорту, єдиноборства, розумові види спорту, спортивну інфраструктуру та інше.

За підсумками проведеного конкурсу, студенти факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини здобули призові місця.

В номінації «Краща 2D-растрова графіка» Андрій Рожанський (43 група) посів почесне ІІІ місце, а І місце в номінації «Краща GIF-анімація» – Юрій Завідняк (13 група). Переможці отримали від організаторів конкурсу дипломи та сертифікати учасників.

Вітаємо студентів з перемогою та бажаємо подальших успіхів у творчій та науковій діяльності!