ПЕРЕДНОВОРІЧНА ЗУСТРІЧ РЕКТОРА З ЕЛІТОЮ УДПУ

17 грудня в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулося урочисте вітання кращих представників студентства з нагоди новорічних свят.

Молодих, талановитих, успішних та активних юнаків і дівчат привітав ректор університету, професор Олександр БЕЗЛЮДНИЙ.

У своєму вступному слові ректор відзначив надзвичайний потенціал сучасної молоді, яка сьогодні своєю наполегливістю в оволодінні знаннями закладає міцний фундамент для подальшого успішного життя.

Цінними подарунками від ректорату та профспілкового комітету були нагороджені студенти факультету фізики, математики та інформатики:

Євгеній ХИТРУК – студент ІІІ курсу, стипендіат Кабінету Міністрів України. Призер Міжнародного відкритого конкурсу з вебдизайну та комп’ютерної графіки. Учасник Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт. Навчається за програмою академічної мобільності;

Юлія ЗІНЧЕНКО ‒ студентка IV курсу. Голова студентської ради факультету, член Молодіжної ради міста Умань, учасниця Всеукраїнських та Міжнародних конференцій, має 10 наукових публікацій. Волонтер проєкту «Диво на стіні».

А також, під час зустрічі відбулося нагородження переможців конкурсу відеороликів «Чому УДПУ?», де Іван ГРОМ та Юлія ЗІНЧЕНКО вибороли ІІІ місце.

Дорогі студенти, ми хочемо бачити вас активними учасниками і творцями майбутнього нашої держави, палкими патріотами свого народу.

Бажаємо вам енергійного творчого життя, здоров’я, радості, щасливої студентської юності, вірних друзів, гарної долі.

DSC_9652DSC_9689DSC_9719 (2)DSC_9755IMG_0911