І ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАН УКРАЇНИ

На базі факультету фізики, математики та інформатики 12 січня  відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, відділення «Комп’ютерні науки» у змішаному форматі. На заході були присутні: голова журі – Тетяна Петриченко, голова методичного об’єднання вчителів інформатики м. Умань, вчитель-методист (ЗОШ №12); Андрій Прокопенко – вчитель вищої категорії (ЗОШ №3), Яна Паламарчук – вчитель вищої категорії (ЗОШ №9) та Леся Паршукова – науковий консультант, ст. викладач кафедри інформатики і ІКТ.  До захисту було представлено роботи учнів 11 класу НВК «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання» Уманської міської ради Черкаської області Георгія Дзюменка «Підбір оптимального набору бібліотек та надлаштунків для розробки фронтенду та стилізації» та Сергія Сергієнка «Дослідження процесу розробки сервісу зі скорочення посилань». Цікавими та змістовними були доповіді конкурсантів, які посіли перше та друге місце відповідно та були рекомендовані до участі у наступному, обласному етапі  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Члени журі у підсумку зазначили: «Мала академія наук України сьогодні – це не тільки конкурс-захист, а ціла система навчання. І цей конкурс теж є певного роду системою навчання. Якщо навчитися здобувати знання своїми руками, своїм мозком, своїми силами – це буде стиль життя. І сьогодні ви продемонстрували, що вмієте його творити».