ПРОВЕДЕНО ЗВІТНУ КОНФЕРЕНЦІЮ З ВИРОБНИЧОЇ (ПЕДАГОГІЧНОЇ) ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ІІ КУРСУ ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ «МАГІСТР»

28 березня 2022 року на факультеті проведено звітну конференцію з виробничої (педагогічної) практики здобувачів вищої освіти ІІ курсу освітнього ступеня «Магістр» денної та заочної форми навчання, які навчаються за освітніми програмами: Середня освіта (Математика), Середня освіта (Інформатика), Середня освіта (Фізика) та Середня освіта (Природничі науки), за другий період практики.

Із завершенням практики привітала учасників звітної конференції декан факультету фізики, математики та інформатики Тетяна Махомета та побажала плідної праці, ефективного обміну думками, мирного неба, міцного здоров’я всім присутнім та творчих успіхів.

Під час конференції керівники практики Марина Декарчук, Володимир Миколайко, Дарія ВозносименкоЛеся Паршукова поділились враженнями про проходження педагогічної практики здобувачами вищої освіти та надали високу оцінку виконанню завдань практики студентами. В ході конференції були заслухані звіти студентів, окреслились проблеми з якими стикалися здобувачі вищої освіти під час практики.

Загалом конференція пройшла в невимушеній дружній атмосфері співпраці та взаєморозуміння.

Бажаємо нашим студентам мирного неба, міцного здоров’я та творчої реалізації в освітній діяльності!