РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ

29 березня 2022 року на факультеті фізики, математики та інформатики відбулось чергове засідання ради молодих науковців, у якому також взяли участь декан факультету, доцент Тетяна МАХОМЕТА та завідувач кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій, доцент Марія МЕДВЕДЄВА. На початку засідання з вітальним словом до учасників звернулась Тетяна Миколаївна та побажала усім присутнім міцного здоров’я, плідної праці, а також висловила сподівання, що наступна зустріч пройде під мирним небом України.

Голова ради молодих науковців факультету, доцент Ірина ТЯГАЙ наголосила на необхідності продовжувати наполегливо працювати на науковій ниві та окреслила подальші плани роботи. Заступник декана з наукової роботи, доцент Галина ТКАЧУК повідомила, що на сайті факультету у розділі Наука – Вченому розміщено значну кількість інформації, що стане у нагоді науковцю, зокрема при підборі видання для публікації, оформленні списку джерел та ін.

Бажаємо усім наснаги у наукових починаннях, міцного здоров’я та мирного неба!