УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ У МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ «BLACK SEA SCIENCE-2022»

Уже другий рік поспіль студенти факультету фізики, математики та інформатики беруть активну участь у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science». Цей конкурс щорічно проводиться на базі Одеського національного технологічного університету за підтримки Міністерства освіти і науки України під егідою Black Sea Universities Network та ISEKI-Food Association,  у співробітництві з науковим журналом Central European Researchers Journal.

У лютому 2022 року студенти І курсу ОС «Магістр» Володимир ОсіпенкоАндрій Попеску та студент ІІІ курсу ОС «Бакалавр» Євгеній Хитрук, під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента, декана факультету Тетяни Махомети та викладача-стажиста Івана Тягая, подали на конкурс авторську розробку «Gas-detect». У роботі автори представили апаратне та програмне забезпечення розробленого пристрою Gas-detect на базі плати Arduino Nano, де детально описали роботу давачів, які можуть виявляти наявність в оточуючому середовищі  вуглеводних газів (пропан, метан, н-бутан) та угарного газу. Крім того, розроблений пристрій здійснював вимірювання температури навколишнього середовища, вологості повітря та атмосферного тиску.

Бажаємо нашим студентам успіхів у творчій та науковій діяльності і сподіваємось на перемогу в наступному році!