СВІТЛЕ СВЯТО ВЕЛИКОДНЯ

Великдень, або Пасха – найбільше християнське свято, яке несе з собою віру, надію та любов. Цей день символізує перемогу добра над злом і світла над пітьмою. Саме тому, ми щиро віримо у перемогу та світле майбутнє нашої сильної та незалежної держави – України.

Актив факультету фізики, математики та інформатики організував флешмоб «Світле свято Великодня». Студенти та викладачі публікували фото на пасхальну тематику в Інстаграмі з хештегом #великдень_2022_разом_з_ффмі. На світлинах можемо з вами побачити як святкує фізматівська родина це величне свято.

У цей день прийнято наповнюватись світлими думками, добрими справами та радісними привітаннями.

Професорсько-викладацький та студентський колективи факультету вітають вас зі святом Світлої Пасхи! Бажаємо мирного неба над головою, міцного здоров’я вам та вашим родинам, щастя, душевного спокою. Нехай у ваших домівках завжди панує любов, злагода, турбота, розуміння, гармонія, тепло та затишок. Усіх земних благ.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!