УЧАСТЬ В ОНЛАЙН-МАРАФОНІ ДО ДНЯ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

07.02.2023 викладачі кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій Сергій ПАРШУКОВ, Леся ПАРШУКОВА, Віра КОЛМАКОВА взяли участь в Онлайн-марафоні до Дня безпечного Інтернету. Захід був проведений в межах співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України.

В рамках марафону розглядалися ряд актуальних питань, а саме:

• Онлайн-безпека як складова цифрової освіти.
  • Безбар’єрність – нова норма. Безбар’єрність – соціальні трансформації у відносинах і ставленні до людини.
  • Рекомендації з безпеки за окремими продуктами Google через призму “Для освіти”.
  • Тенденції Національної гарячої лінії для дітей та молоді у напрямку безпеки дітей в інтернеті: що мають знати батьки та педагоги/педагогині.
  • Сімейна безпека.
  • Як діти сприймають комунікацію, події та різні види заманювання онлайн.
  • Конфіденційність особистої інформації.
  • Представлення платформи “Навчайте, де б ви не були”.

Всім зацікавленим можна ознайомитися з програмою, навчальним матеріалом, обговоренням проблем у запису на сайті https://sites.google.com/view/07022023?pli=1