ТРЕНІНГ: “ВИКОРИСТАННЯ CHROMEBOOK В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ”

12-13 січня у закладах загальної середньої освіти Уманського та Христинівського  районів були проведені тренінги “Використання Chromebook в освітньому процесі”. Професор кафедри фізики та інтегративних технологій навчання природничих наук ТЕРЕЩУК Сергій та старший викладач кафедри інформатики і ІКТ Віра КОЛМАКОВА провели майстер-клас з використання ноутбуків, які працюють на базі операційної системи Chrome OS.

Учасники тренінгів дізналися, як розпочати роботу з гаджетом та правильно його налаштувати для ефективного використання під час уроків. Учителі Старобабанського ліцею Дмитрушківської сільської ради, Кузьминогребельського ліцею та ОЗО “Верхняцький ліцей” Христинівської міської ради отримали методичні рекомендації щодо використання Workspace for Education за допомогою Chromebook.