МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ РОЗВИТКУ ОСОБИСТОСТІ: СУЧАСНІСТЬ, ІННОВАЦІЇ, ПЕРСПЕКТИВИ»

25 квітня 2023 року викладачі кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій: Любов ТІТОВА, Максим КОВТАНЮК, Інна КРИВОРУЧКО взяли активну участь у Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції «Актуальні питання розвитку особистості: сучасність, інновації, перспективи» «Topical Issues of Personal Development: Modernity, Innovations, Prospects», одним із організатором якої є Житомирський державний університет імені Івана Франка.

Мета конференції: розширити теоретичні знання з актуальних питань розвитку особистості в умовах трансформаційних змін в суспільстві, обмін практичним досвідом спадщини вітчизняної наукових шкіл у теоретико-експериментальних  дослідженнях та практиці, узагальнення і систематизація набутих фахівцями знань та умінь.

З вітальними словами до учасників конференції звернулися: Тетяна БОЦЯН – проректор з наукової і міжнародної роботи, кандидат економічних наук, доцент Житомирського державного університету імені Івана Франка; Ірина ТИЧИНА – декан соціально-психологічного факультету, кандидат психологічних наук, доцент Житомирського державного університету імені Івана Франка; Людмила КОТЛОВА – кандидат психологічних наук, доцент, завідувачка кафедри психології, логопедії та інклюзивної освіти Житомирського державного університету імені Івана Франка.

На пленарному засіданні виступили провідні вчені з України та Словаччини (Viera ŠILONOVÁ, Інна ОСАДЧЕНКО, Наталія БОЧАРІНА, Оксана КРАВЧЕНКО та ін.), які представили свої доповіді в межах таких тематичних напрямів:

• Теоретико-методологічні та прикладні аспекти сучасної психології.
  • Нові моделі освітньої підготовки фахівців соціальної роботи.
  • Сучасні виміри становлення особистості професіонала у сфері готельно-ресторанної справи.
  • Інновації в сучасній освіті: вітчизняний та світовий контекст.
  •  Економічна освіта: тенденції та перспективи розвитку.
  • Соціально-психологічні проблеми спеціальної та інклюзивної освіти.

Дякуємо організаторам за проведену конференцію на високому науково-методичному рівні!