Науково-методичний семінар «Організація навчально-пізнавальної діяльності студентів за допомогою засобів дистанційного навчання»

30 вересня 2014 року на базі кафедри інформатики та ІКТ для викладачів фізико-математичного факультету було проведено науково-методичний семінар «Організація навчально-пізнавальної діяльності студентів за допомогою засобів дистанційного навчання».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Тематикою семінару було охоплені дидактичні, методичні, технічні та технологічні проблеми використання засобів дистанційного навчання, особливості їх застосування у навчально-пізнавальній діяльності студентів.

Участь у семінарі взяли всі кафедри факультету.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

На семінарі було представлено 26 доповідей, навколо яких точилися дискусії, обговорювалися проблеми доцільності та ефективності дидактичних засобів дистанційного навчання.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

В ході плідної роботи під час семінару було висвітлено багато важливих питань щодо використання ліцензованого програмного забезпечення в навчальному процесі, в тому числі платформ дистанційного навчання.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Учасники семінару дійшли до висновку про необхідність продовження подібних заходів у майбутньому.

Comments are closed.