Відкрите заняття викладача кафедри інформатики та ІКТ Білятинської Ірини Миколаївни

2 жовтня 2014 року на першому курсі фізико-математичного факультету викладачем кафедри інформатики та ІКТ Білятинською Іриною Миколаївною було проведено відкрите практичне заняття з дисципліни “Основи комп’ютерних мереж та систем” на тему “Огляд основних ліній зв’язку локальних мереж”.

O

Студенти виконували практичну роботу в два етапи: спочатку працювали над заповненням звіту, а по завершенні усно відповідали на запитання викладача,  демонструючи належний рівень підготовки.

O

Заняття відвідала завідуюча, доцент кафедри інформатики та ІКТ, кандидат педагогічних наук Ткачук Галина Володимирівна, яка відмітила належний рівень поведення заняття.

Comments are closed.