Міжнародний семінар «Вплив трендів інформаційного суспільства на якість вищої освіти»

15 квітня 2016 року викладачі кафедри інформатики та ІКТ Стеценко Надія Миколаївна, Стеценко Володимир Петрович та Паршуков Сергій Васильович взяли участь у Міжнародному  семінарі  для  науково-педагогічних  працівників  вищих  навчальних  закладів  «Вплив  трендів  інформаційного суспільства на якість вищої освіти», що проводився на базі Київського  університету імені Бориса Грінченка корпорацією Майкрософт  Україна  в рамках ініціативи Microsoft Corp – Teacher  Education  Initiative.

1

Керівник семінару доктор педагогічних наук, професор,  проректор з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності Морзе Наталія Вікторівна  представила учасників семінару. З вступним словом виступив ректор Київського  університету імені Бориса Грінченка Віктор Олександрович Огнев’юк, доктор філософських наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України, який розкрив значення впровадження ІКТ а освітній процес та вплив трендів інформаційного суспільства на якість вищої освіти. Перед учасниками семінару виступила також заступник міністра освіти і науки України Інна Романівна Совсун.

Організація роботи семінару відбувалося в цікавій формі: експертна панель №1 «Електронне навчання», експертна панель №2: «Skills – які навички потрібні майбутнім випускникам ВНЗ» представляли інтерактивну взаємодію учасників семінару. Була також організована екскурсія університетом.

В кінці роботи семінару учасникам вручили сертифікати Microsoft «Партнерство в навчанні», які засвідчують участь викладачів в даному заході.

Відеозвіт про роботу семінару можна переглянути тут: Переглянути;

і тут: Переглянути