Захист індивідуально-дослідних завдань студентів філологічного та історичного факультетів

На кафедрі інформатики та ІКТ відбувся публічний захист індивідуально-дослідних завдань студентів філологічного та історичного факультетів.

Серед представлених робіт чимало заслуговують на увагу.

Особливо цінною та трудомісткою є робота Безверхнього Дмитра та Баранік Надії, які представили буктрейлер на тему: «Все що я хотіла сьогодні». Варто звернути увагу на те, що для створення малюнку у відео студенти закадрували близько 514 кадрів.

Роботи Герасименко Максима та Кухновець Олени з відеороликом «Декабристи» також заслуговують на увагу. Відзначимо, що майбутні учителі, у своїй професійній діяльності, мають вміти створювати медіапродукт та використовувати його у подальшій професійній діяльності.

Наступна робота – Рябоконь Дарії на історичну тематику «Маленький Париж» надихає глядачів на краєзнавчі подорожі до Кіровограду.

І ще одна робота студентки факультету української філології Жвавої Тетяни 23 групи.

Загалом, студенти відзначилися різноманіттям напрямків та особливим, творчим підходом у підготовці до власних проектів.

P.S. Слідкуйте за оновленнями. В подальшому найбільш цікаві та творчі доробки будуть опубліковані.