Вітаємо Кагала Олександра

TMRGPOjlxQM

Позитивним досвідом співпраці компанії SAS та Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини стала участь студента 3-го курсу факультету фізики, математики та інформатики Кагала Олександра який під керівництвом доцента  кафедра інформатики та ІКТ  Просянкової-Жарової  Т.І., взяв участь у конкурсі наукових робот SAS Institute Україна. Студент успішно захистив наукову роботу “Застосування SAS Business Intelligence у задачах коригування сценаріїв розвитку кластеру економіки України “Аграрний сектор”. Він став призером конкурсу, отримав сертифікат та грошову винагороду.  Сподіваємося, що в майбутньому буде продовжено та розширено співпрацю як з SAS Institute Україна, так із іншими вищими навчальними  закладами – учасниками академічної програми.

Кагал