ВІДБУВСЯ МІЖКАФЕДРАЛЬНИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «ТЕХНОЛОГІЇ ДОПОВНЕНОЇ РЕАЛЬНОСТІ У ПІДГОТОВЦІ ФАХІВЦІВ»

16 жовтня 2019 року на базі кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій відбувся науково-методичний семінар «Технології доповненої реальності у підготовці фахівців».

В рамках семінару Тетяна Бондаренко та Максим Ковтанюк розповіли про доцільність застосування в освітньому процесі технологій доповненої реальності.

Слухачі ознайомилися із галузями використовується доповненої реальності. Зокрема, розглянули додаток Google Expeditions, який здатен інтенсифікувати навчальний процес та наситити його інтерактивними елементами за допомогою впровадження у методичну траєкторію навчання спеціальних турів, в яких юні дослідники можуть розглядати різноманітні об’єкти, поки викладач про них розповідає.

Розглянули додаток Star Walk, який дозволяє відтворити небо і побачити на екрані мобільного пристрою реальні планети, зірки і сузір’я.

Серед перелічених мобільних додатків та програмних засобів для відтворення доповненої реальності були проаналізовані такі, як SketchAR, Google перекладач, Google Glass, Aero Glass, Aurasma.

Під час семінару усі охочі мали змогу подискутувати та отримати відповіді на свої питання.

На семінарі, окрім науково-педагогічних працівників кафедри інформатики і ІКТ були присутні викладачі кафедр вищої математики та методики навчання математики та кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання.