ВІДБУВСЯ МІЖКАФЕДРАЛЬНИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «САМОСТІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ СТУДЕНТІВ В УМОВАХ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ»

20 листопада 2019 року на базі кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій відбувся науково-методичний семінар «Самостійна діяльність студентів в умовах дистанційного навчання».

В рамках семінару Віра Колмакова та Леся Паршукова розповіли про практичні підходи до організації і проведення самостійної роботи студентів в умовах інформаційного навчального середовища під час підготовки вчителів-предметників. Також в доповідях було зазначено, що самостійна робота студентів розглядається як одна з форм активної навчально-пізнавальної діяльності, було визначено умови ефективної реалізації інформаційної підтримки процесу навчання студентів для проведення самостійної роботи, типи самостійної роботи студентів, особливості проведення самостійної роботи серед студентів з особливими потребами.