МОБІЛЬНЕ НАВЧАННЯ

Сьогодні молодь повсякчас використовує мобільні телефони, смартфони, планшети, не уявляючи того, як можна було раніше обходитися без гаджетів. В освітніх закладах Європи, США, Канади традиційні зошити чи підручники нерідко заміняють електронними освітніми ресурсами та мобільними додатками.

На факультеті фізики, математики і інформатики, під час ряду занять, також використовуються мобільні технології. Зокрема, викладач кафедри інформатики і ІКТ Тетяна Бондаренко, разом зі студентами спеціальності «Інформатика», використовують у навчанні QR-коди, в якості підказок або міток, що дозволяє отримати миттєвий доступ до будь-якої інформації з мережі Інтернет за допомогою смартфонів.

Під час заняття студенти можуть випробувати і використовувати як існуючі, так і власно розроблені навчальні ресурси та сервіси, зв’язуватися з іншими користувачами, створювати освітній контент в навчальному класі і за його межами.