ВІДБУВСЯ МАЙСТЕР-КЛАС З ІКТ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

В УДПУ імені Павла Тичини, на базі факультету української філології та факультету фізики, математики та інформатики відбувся науково-практичний семінар «Сучасні інформаційні технології при вивченні зарубіжної літератури» для вчителів філологічних спеціальностей закладів загальної середньої освіти Лисянського району.

У рамках семінару доцент кафедри інформатики і ІКТ Тетяна Бондаренко провела майстер-клас з використанням технологій, пов’язаних зі створенням, збереженням, передачею, обробкою та управлінням інформації.

Викладач, разом зі студентами 23 групи спеціальності «Інформатика», оперуючи різноманітними цифровими навчальними ресурсами, організували дослідницьку діяльність вчителів, зорієнтували їх в індивідуальному пошуку інформації, навчили оцінювати надійність різних інформаційних джерел, допомогли у створенні власних електронних продуктів (пазли, хмари слів, ребуси).

Завдяки використанню ІКТ вчителі здобули нові знання, які мотивують до навчання.