МІЖКАФЕДРАЛЬНИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР НА ТЕМУ: «ПЕДАГОГІЧНА КОМУНІКАЦІЯ В ЕЛЕКТРОННОМУ ІНФОРМАЦІЙНО-ОСВІТНЬОМУ ПРОСТОРІ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ»

20 січня 2020 року на кафедрі інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій відбувся міжкафедральний науково-методичний семінар на тему: «Педагогічна комунікація в електронному інформаційно-освітньому просторі закладу освіти».

Доповідачі семінару: доцент Оксана Жмуд та викладач-стажист Максим Ковтанюк розповіли про загальне програмне забезпечення, яке використовується для педагогічної комунікації в просторі закладах освіти. В загальному про використання комплексу «КУРС: Освіта» в школах України, а також про хмарне програмне забезпечення, яке використовується в електронному інформаційно-освітньому просторі університетів.

Слухачі даного семінару висловлювали свої думки та побажання стосовно педагогічної комунікації в електронному інформаційно-освітньому просторі.