ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ ІНФОРМАТИКИ І ІКТ ІВАН ТЯГАЙ СТАВ СУДДЕЮ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ТУРНІРІ З РОБОТОТЕХНІКИ FIRST LEGO LEAGUE

25 січня 2020 року на базі Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30 Черкаської міської ради відбувся четвертий Черкаський регіональний фестиваль з робототехніки. Школярі із 35 освітніх закладів області (а це понад 500 учнів, які представляють 143 команди) змагалися у номінаціях «Гра та дизайн роботів»«Oсновні цінності» та презентували «Проект створення сучасного розумного міста».

Цікавлячись STEM освітою, факультет фізики, математики та інформатики вже не міг залишитись осторонь такої події. Активну участь у даному заході прийняв викладач кафедри інформатики і ІКТ Іван Тягай, якого було запрошено бути суддею в категорії «Дизайн робота».

Переможці регіонального фестивалю візьмуть участь у Всеукраїнському турнірі із робототехніки у Києві.