ОНЛАЙН-ЗАНЯТТЯ НА ФФМІ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ

Відбулося практичне онлайн-заняття з дисципліни «Хмарні та мобільні технології в освіті», яка розроблялася в рамках виконання міжнародного грантового проекту «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (MoPED) – №586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP, що діє в рамках програми ЄС Еразмус + КА2 – Розвиток потенціалу вищої освіти. На жаль, сучасний епідеміологічний стан у країні, та світі загалом, не дозволяє реалізовувати освітній процес в облаштованих сучасною технікою аудиторіях, проте у нас є Moodle, ClassroomCisco і бажання викладачів та студентів працювати, досягати нових висот та отримувати нові знання і навички. Креативність викладачів та студентів факультету фізики, математики та інформатики, їх невгамовна жага реалізувати весь потенціал для отримання найкращих результатів перетворюють навіть дистанційне заняття на захоплююче та інформативне!

Отож, 9 квітня 2020 року засобами хмарного сервісу Google Meet було проведено онлайн-заняття з дисципліни «Хмарні та мобільні технології в освіті» для здобувачів освіти першого року навчання ОС «Бакалавр» спеціальності 014.09 Середня освіта (Інформатика) завідувачем кафедри інформатики і ІКТ, кандидатом педагогічних наук, доцентом Марією Медведєвою. На практичному онлайн-занятті студенти вчилися створювати мобільні додатки у безкоштовних конструкторах. Під час заняття було розглянуто сервіси для розробки мобільних додатків, які актуальні саме для освітнього процесу, описано етапи створення таких додатку, проаналізовано основні принципи підбору контенту. Викладач акцентувала увагу на тому, як обрати та налаштувати шаблон, а також учасники заняття обговорили деталі створення мобільного додатку покроково. Ну і яке практичне заняття без домашнього завдання? Чекаємо від наших ІТ-фахівців нових іграшок (які звичайно можна буде застосувати в освітньому процесі). Ну а три найкращих додатка ми оприлюднимо найближчим часом.