ФФМІ ПРІОРИТЕТ №1

Шановні абітурієнти!

Факультет фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини пріоритет № 1!

А чи знали ви, що:

• при кипінні, молекули води в чайнику рухаються зі швидкістю близько 2340 кілометрів на годину, що майже в двічі перевищує швидкість звуку в повітрі.
  • десяткова система розрахунку, з’явилась тому, що на руках у людини десять пальців, а перші розрахунки велись на пальцях рук. Найменше число яке точно ділиться на всі числа від одного до десяти є 2520.
  • у сучасного персонального комп’ютера в десять разів більше потужності, ніж свого часу було потрібно, щоб запустити і посадити людину на Місяць.
  • вода – єдина субстанція, яка зустрічається в природі в трьох формах: твердій (лід), рідкій і у вигляді газу. Всього 3% води на землі прісна, але при цьому велика частина прісної води міститься в замерзлому стані в льодовиках.

Якщо так або ні – наш перспективний професорсько-викладацький колектив, сучасна матеріально-технічна база, інноваційні підходи до навчання спрямовані на те, щоб кожен випускник факультету став конкурентоспроможним на ринку праці не лише в Україні, а й за кордоном.

Тому не гайте часу, приєднуйтесь до нашої фізматівської команди за такими спеціальностями:

• Середня освіта. Фізика
  • Середня освіта. Математика
  • Середня освіта. Інформатика.
  • Середня освіта. Природничі науки

Усі деталі вступу 2020 року можете дізнатись за телефонами: