УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ ФАКУЛЬТЕТУ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ В XVI МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ICT IN EDUCATION, RESEARCH, AND INDUSTRIAL APPLICATIONS»

Викладачі факультету фізики, математики та інформатики взяли активну участь у XVI Міжнародній конференції «ICT in Education, Research, and Industrial Applications», яка збирає науковців та практиків, зацікавлених у технологічному прогресі. Під час конференції в межах роботи окремих семінарів науково-педагогічні працівники представили наступні доповіді:

–       The Use of ICT in the Flip Teaching of Future Mathematics Teachers (Тетяна Годованюк, Тетяна Махомета, Ірина Тягай, Марія Медведєва та Світлана Прищепа)

–       Educational Computer Modelling in Natural Sciences Education: Chemistry and Biology Aspects (Світлана Литвинова, Марія Медведєва)

–       Representation of higher education institutions in social networks and organization of digital profile by means of ICT (Тетяна Бондаренко, Володимир Стеценко, Надія Стеценко та Галина Ткачук).

Під час доповідей автори мали можливість не лише продемонструвати основні результати дослідження, а й дати відповіді на усі запитання поставлені учасниками конференції.

Щиро дякуємо організаторам конференції за підтримку наукових ініціатив дослідників! Вражає спектр і глибина розв’язання проблем, високий рівень дискусії та можливість обміну досвідом між науковцями.