МІЖНАРОДНИЙ ВІДКРИТИЙ КОНКУРС ІЗ WEB-ДИЗАЙНУ ТА КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ

Вже традиційно представники Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини долучаються до участі у Міжнародному відкритому конкурсі із Web-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів та учнів ВНЗ, який щорічно проводиться на базі Вiнницького нацiонального технiчного унiверситету.

Цього року на конкурсі було представлено роботи студентів І курсу природничо-географічного факультету: Морус Вікторії, Морус Віталіни, Бані Софії, Можаровської Альбіни.

Підготовка конкурсантів здійснювалась доцентом кафедри інформатики і ІКТ Тетяною Бондаренко.

За підсумками проведеного конкурсу у номінації «Кращий фотоколаж» у категорії «Студенти ВНЗ» було обрано переможців, серед яких 2 місце зайняла Баня Софія.

Студентка та її наставниця були нагороджені дипломами та сертифікатами.

Вітаємо і бажаємо не зупинятись на досягненому і здобувати нові вершини!!!