ПРЕЗЕНТАЦІЯ АВТОРСЬКОЇ РОЗРОБКИ НА ВИСТАВЦІ СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ДОСЯГНЕНЬ В ОСВІТІ

26 серпня 2021 року у рамках обласної конференції працівників освіти відбулася виставка сучасних технологій і досягнень в освіті «Сучасна освіта – майбутнє України». Серед запропонованих експонатів на виставці було представлено робототехнічну модель, яку розробив авторський колектив викладачів та студентів нашого факультету, а саме декан факультету фізики, математики та інформатики, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Махомета, викладач-стажист кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій, вчитель інформатики Полянецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іван Тягай, студенти ОП «Середня освіта (Інформатика)» Євген Хитрук, Роман Діденко та Андрій Рожанський. Представлена на виставці робототехнічна модель була розроблена для участі у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт “Black Sea Science”, на якій автори гідно представили Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.

На створення даної робототехнічної моделі авторів стимулювала епідеміологічна ситуація, що спричинена поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19. З метою запобігання поширенню зазначеної хвороби автори створили прилад, який дозволяє безконтактно вимірювати температуру тіла людини, навколишнього середовища та дозовано видавати дезінфікуючий розчин.

Бажаємо нашим викладачам та студентам не зупинятися на досягнутому й надалі втілювати у життя нові ідеї та проекти!

photo_2021-08-26_23-21-27 (2)