НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ (ПРЕДМЕТНОЇ) ТА ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПРАКТИК

16 жовтня 2021 року, відбувалася настановча конференція для здобувачів вищої освіти IІІ курсу освітнього ступеня «бакалавр» (скороченого терміну навчання) факультету фізики, математики та інформатики, які навчаються за освітніми програмами: Середня освіта (Математика. Інформатика), Середня освіта (Фізика. Інформатика) та  Середня освіта (Інформатика).

Початком проходження навчальної (предметної) та технологічної практик стала настановча конференція за допомогою платформи Google Meet, в ході якої відбулася зустріч здобувачів вищої освіти із заступником декана з практичної підготовки студентів Дарією Возносименко, керівниками практики: Юлією РешітникОксаною ГнатюкСергієм Паршуковим.

Конференцію відкрила заступник декана з практичної підготовки студентів Дарія Возносименко, яка привітала студентів та ознайомила із терміном проходження практики, базами практики, метою та завданнями практики.

Під час конференції керівники практики ознайомили студентів із завданнями даного виду практики, оголосили критерії оцінювання, надали відповіді на запитання студентів.

Бажаємо студентам яскравих вражень від проходження практики, а також поповнити свій методичний арсенал майбутнього вчителя – новими творчими здобутками!