НАРАДА З ОРГАНІЗАЦІЇ ЗИМОВОЇ ЗАЛІКОВО-ЕКЗАМЕНАЦІЙНОЇ СЕСІЇ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

16 жовтня 2021 року, відбувалася організаційна нарада зі студентами ІІ курсу ОС «магістр» заочної форми навчання факультету фізики, математики та інформатики освітніх програмам: Середня освіта (Математика), Середня освіта (Математика. Інформатика), Середня освіта (Фізика), Середня освіта (Фізика. Інформатика) та  Середня освіта (Інформатика).

Для ефективної організації освітнього процесу, в дистанційному форматі, для студентів заочної форми навчання була проведена організаційна нарада за допомогою платформи Google Meet, в ході якої відбулася зустріч здобувачів вищої освіти із деканом факультету Тетяною Махометою, заступником декана з навчальної роботи Мариною Декарчук, викладачами кафедр факультету.

Нараду відкрила декан факультету Тетяна Махомета, яка привітала студентів та ознайомила з особливостями організації зимової заліково-екзаменаційної сесії в дистанційному форматі.

Бажаємо студентам успіхів у освітньому процесі!

image001image005image029image013