ВОЛОНТЕРСТВО — ЦЕ ЗНАЙТИ ТЕ, ЩО ВІДГУКУЄТЬСЯ ОСОБИСТО ВАМ ТА ВПИСУЄТЬСЯ У ВАШЕ ЖИТТЯ

Студенти різних спеціальностей та освітніх програм факультету фізики, математики та інформатики доєдналися до реалізації культурно-мистецького проєкту “Диво на стіні” в період липень – жовтень 2021 року ставши волонтерами. Такий вид соціальної активності не потребує наявності спеціальних навичок проте створює умови для отримання можливості:
  • зробити щось корисне для свого міста;
  • познайомитись з крутими людьми;
  • спробувати щось нове;
  • провести вільний час з користю;
  • розвинути власні інтереси чи захоплення.
    Євгеній Хитрук, Юлія Зінченко, Артур Рудий, Ярослав Бурлаков, Анастасія Шмалюх, Володимир Осіпенко, Наталя Поперечна, Дарія Потелещенко та Влад Ямковенко активно допомагали у популяризації інформаційних листівок (флаєрів) про проєкт, організації та проведенні майстер-класів, виставок, презентацій, реєстрації учасників активностей передбачених робочим планом проєкту, які проходили 24 серпня, 17 вересня та 02 жовтня 2021 року. Отриманий досвід у спілкуванні із людьми на відкритих площадках стане у нагоді майбутнім учителям фізики, математики та інформатики оскільки сприяє формуванню м’яких навиків.
      Приємним сюрпризом стало отримання подарунків із зображеннями робіт “уманського наїву” сестер Ірини та Софії Гуменюк від команди проєкту.
Проєкт реалізовувався ГО “Світ компетенцій” за фінансової підтримки Українського культурного фонду та Державної агенції з розвитку туризму у партнерстві з Уманським краєзнавчим музеєм, Управлінням освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради та Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини.