Участь в семінарі-практикумі «Цифрові інструменти для формувального оцінювання під час викладання інформатики в НУШ»

22 жовтня 2021 р. старший викладач кафедри інформатики і ІКТ Леся Паршукова взяла участь у семінарі – практикумі вчителів інформатики закладів загальної середньої освіти м. Умані на тему «Цифрові інструменти для формувального оцінювання під час викладання інформатики в НУШ», що пройшов на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 ім. М.П. Бажана Уманської міської ради Черкаської області.

Відкриття семінару провела консультант ЦПРПП Флюдренко О.А., яка зазначила, що метою зібрання є знайомство учасників семінару з новими цифровими технологіями організації освітнього процесу для формувального оцінювання з інформатики в НУШ. З доповіддю та майстер-класами також презентували свою роботу Чирва В.В., Петриченко Т.М., Крижановська Л.В. та Чмерук М.О. Вчителі демонстрували різні підходи до організації освітнього процесу.

Леся Паршукова розповіла про новації щодо вступу до закладів вищої освіти та організації освітнього процесу в умовах НУШ.

Семінар – практикум був інформативним, змістовним та креативним!