Інноваційні педагогічні технології в цифровій школі

11-12 травня 2022 року на базі Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди відбулася IV Всеукраїнська (з міжнародною участю) науково-практична конференція молодих учених «Інноваційні педагогічні технології в цифровій школі», присвячена до 300-річчя з Дня народження Григорія Сковороди.

Викладачі кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій Максим КОВТАНЮК та Інна КРИВОРУЧКО  взяли участь в конференції, а також долучились до відкритої гостьової лекції, яку проводив президент Кіпрського математичного товариства та професор освіти STEAME, PUC-Польща – Грегорі МАКРІДЕС на тему «A Paradigm Shift to Education 4.0 : The STEAME School of the Future».

Конференція пройшла на високому рівні в хорошій, позитивній атмосфері. Дякуємо за співпрацю!