Круглий стіл «Інтернаціоналізація вищої та фахової передвищої освіти: виклики та перспективи»

5 травня 2022 року викладачі кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій  Марія Медведєва, Сергій Паршуков, Леся Паршукова, Віра Колмакова, Інна Криворучко взяли участь в роботі круглого столу «Інтернаціоналізація вищої та фахової передвищої освіти: виклики та перспективи».
Розглядалися наступні питання:
«ERASMUS+ projects in the schools and colleges». Спікер: Руї БАЛТАЗАР, цифровий посол в Асоціації Центрів підготовки вчителів (Португалія), координатор та учасник більш ніж 25 міжнародних проектів протягом останніх років.
«Інтеграція системи фахової передвищої освіти України у світовий освітній простір». Спікер: к.філол.н. Інна ВАРВАРУК, директор Фахового коледжу ЗВО «Університет Короля Данила».
«Можливості Програми ЄС Еразмус+ 2021-2027 рр. для України». Спікер: Вероніка ТКАЧЕНКО, менеджер Національного Еразмус+ офісу в Україні.
Учасники заходу задавали питання спікерам, жваво обговорювали проблеми стосовно віртуальної академічної мобільності та участі в проєктах в сучасних умовах.